Ako môžem pridať inzerát na prenájom Bratislava?

Pred pridaním inzerátu je potrebné sa najskôr prihlásiť alebo registrovať! Pridanie inzerátu je úplne jednoduché. Kliknite na pridať inzerát na pravo v hornom menu a potom vyplňte jednoduchý formulár. Zároveň sa Vám aj vytvorí účet, kde potom môžete pridávať ďalšie inzeráty, upravovať ich a sledovať ich stav.

Ako upravím inzerát?

Kliknite na Môj účet, vyberte inzerát ktorý chcete upraviť a kliknite na Upraviť. Po úpravách kliknite na Odoslať a potvrďte úpravy kliknutím na Áno.

Ako zmením fotku vo výpise inzerátu?

Kliknite na Upraviť inzerát. Fotku ktorú chcete aby sa zobrazovala vo výpise inzerátu, šípkami presuňte na prvé miesto. Po úpravách kliknite na Odoslať a potvrďte úpravy kliknutím na Áno.

Ako zmažem inzerát?

Zmazanie inzerátu je veľmi jednoduché:
Prihláste sa > kliknite na Môj účet > vyberte inzerát a kliknite na Zmazať > potvrďte Zmazať inzerát!
Ak ste stratili heslo, vygenerujte si nové. Prihlásiť > Zabudli ste heslo? > zadajte e-mail

Zabudli ste heslo?

Staré heslo Vám bolo zaslané po registrácii na e-mail. Ak ste heslo stratili, vygenerujte si nové. Prihlásiť > kliknite na Zabudli ste heslo? > zadajte e-mail
Otvorte si emailový účet, kde dostanete nové heslo. Po úspešnom prihlásení si môžete heslo zmeniť.

Akým spôsobom môžem zvýhodniť svoj ​​inzerát?

Ponúkame dva typy zvýhodnenia. pevná pozícia inzerátu na úvodnej stránke a pevná pozícia inzerátu vo svojej kategórii. Pre zvýhodnenie inzerátu je potrebné zakliknúť jednu z možnosti pri vkladaní inzerátu. Ako platobnú možnosť ponúkame paypal – platba kartou.

Aké sú ceny za zvýhodnenie inzerátu?

Zvýraznený inzerát na hlavnej stránke:
10 dní – 2,00 €
30 dní – 4,00 €
90 dní – 8,00 €

Zvýraznený inzerát na stránke kategórie:
10 dní – 1,00 €
30 dní – 2,00 €
90 dní – 4,00 €

Ako sú inzeráty radené?

Pre radenie inzerátu používame nasledujúci kľúč:
1. Inzeráty zvýhodnené – pevná pozícia inzerátu na úvodnej stránke – inzerát sa zobrazuje na úvodnej stránke nad ďalšími inzerátmi, je zvýraznený a označený ikonou TOP.
2. Inzeráty zvýhodnené – pevná pozícia inzerátu vo svojej kategórii – inzerát sa zobrazuje na stránke svojej kategórie nad ďalšími inzerátmi, je zvýraznený a označený ikonou TOP.
3. Najnovšie pridané inzeráty.

Môžem pridať viac inzerátov?

Áno, náš systém umožňuje, aby ste mohli pridávať viac inzerátov. Ak máte vytvorený účet, stačí sa prihlásiť do systému a na stránke Môj účet kliknúť na pridať inzerát. (Heslo k novému účtu bolo zaslané na vyplnený e-mail.)

Doporučiť inzerát

Email Agent

TOPlist TOPlist TOPlist