prenajmem peknu izbu v centre Bratislavy

Cena: 265 EUR
Meno: Vlado 999
Telefón: 0915742999

Ponukam na prenajom 1 samostatne nepriechodnu izbu v 3 izbovom byte v Bratislave na ulici Račianská 51. Byt je po kompletnej rekonstrukcii, uplne vsetko v byte je nove. Je zariadeny nabytkom aj spotrebicmi. Byt sa nachádza v dobrej lokalite, nedaleko Račianskeho myta, vedla Prezidia policajneho zboru, parkovanie pri dome, potraviny 30m. Dobra obcianska vybavenost. Cena je vratane energii. V byte je moznost ubytovat maximalne 1 osobu, teda 1 clovek v jednej izbe. Nie je možné ubytovať zvieratá. V cene nájmu su zahrnuté energie (voda, elektrina) a vysoko rýchlostny internet. Inzerat je platny do zmazania. __________________________________________ We would like to offer a spacious independent room available for rent to single male or female professional in our 3 bedroom flat (1 person per room). The two remaining rooms are occupied by two very polite 30 years old gentlemen. The flat is newly refurbished and furnished. The rent is 265.00 € per month per room, All bills are included and also internet conection. -Two months deposit in advance is required. -Contract in writing provided. -Pets are not allowed in our property. -Very good location and safe neighborhood. -Only 1 minute by foot to a local grocery store. -200 meters distance from a tram station (trams: No.3; No.5; No.7; No.11), very convenient to commute to downtown -10 minutes driving to Polus Shopping Center -Free parking space. -Smoking is not allowed in apartment. The rent included internet. If you require any further information about our property, please do not hesitate to contact me on: 0915 742 999

 • Samostatna izba v 3 izb byte 220 €

  Ponukam na prenajom samostatnu izbu v prijemnom prostredi mestecka Svaty Jur, 15 minut vlakom do Bratislavy na Hlavnu stanicu a 30-35 min busom na Nivy, moznost prestupu na MHD uz v Raci.
  Cena 220 EUR mecasne vratane energii a internetu.
  Izba: roztahovacia dvojita postel, skrina, ulozny priestor a balkon.
  Byt: 3.

 • Hľadáme spolubývajúceho do peknej samostatnej izby 250 €

  Prenajmeme samostatnú nepriechodnú izbu v 4-izbovom byte. Izba je priestranná, zariadená a útulná. Byt je pekný, moderný, po kompletnej rekonštrukcii so všetkými potrebnými spotrebičmi. Aktuálne v ňom bývame traja pracujúci a hľadáme 4. člena, ktorý je nekonfliktný a po sebe si upratuje.

 • Samostatna izba – Petrzalka 232 €

  Ponúkame na prenájom nepriechodnú izbu v zrekonštruovano m 3i byte na Ševčenkovej ulici. Nástup možný od apríla. Mesačné nájomné je 232 € za izbu (vrátane internetu)+depo zit podľa dohody. Nájom sa platí mesiac dopredu. V byte bývajú 2 pracujúce dievčatá.

 • Prenajmem samostatnu izbu 200 €

  Prenajmem samostatnu izbu v 3 izb.zrekonstruovanom byte v Pod.Biskupiciach,uprednostnujem dievca/zenu,nakolko na byte byvaju dievcata.Od 1.3.Cena 200 eur.Tel. 0903 959 986.

 • SKVELÁ PONUKA 350 €

  Na prenájom samostatná nepriechodná izba V RD s vlastným vchodom. vo výbornej lokalite (blízko výjazd na dialnicu ,vlakova stanica 100m,do centra pešo 15 min,MHD Stromova-2min.) vhodna pre študentov ale aj pracujúcich ,dom je nadštandardne zariadený ,možnosť parkovania autom ,internet UPC +Tv programi.

Doporučiť inzerát

Email Agent

TOPlist TOPlist TOPlist