Prenájom 2- uzbového bytu Ulica Timravina v mestskej vile s dvoma miestnosťami, kuchyňou, kúpeľň

Cena: 600 EUR
Meno: Realadr s.r.o
Telefón: 0911495385

Prenájom 2- uzbového bytu Ulica Timravina v mestskej vile s dvoma miestnosťami, kuchyňou, kúpeľňou, predsieňou a skladom (spolu 70 m2). Kvalitné materiály (dubové parkety, dlažba), samostatné vykurovanie, tiché prostredie priamo v centre. V cene služieb a energií je tiež neobmedzený prístup na rýchly optický internet, možnosť parkovania a využívania 100 m2 vonkajšej záhrady s posedením a výhľadom priamo na Bratislavský hrad, bezpečnostný kamerový systém, záhradník. Celková cena 600 € + 177 Eur/mesiac služby a energie. Tiché prostredie v centre s parkovaním. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385,

 • Prenajom pre par 200 €

  Som mila a priatelska 26rocna a hladam do samostatnej nepriechodnej izby par. Byt je velky plne zariadeny. V jednej mensej izbe budem ja a dalsia je volna, zariadena pre dvoch. V byte nebude nikto iny len 3 osoby.
  V pripade zaujmu ma kontaktujte, mozem poslat viac fotografii bytu, pripadne prehliadna je samozrejmostou.

 • Izba na prenájom 150 €

  Hľadám za seba náhradu do veľkej nepriechodnej izby. Izba je spoločná v 3 izbovom byte na Palisádach. 2 minúty na MHD Hodžovo námestie, 5 minút pešo do centra,15 minút pešo na hlavnú stanicu. Cena je 150eur platí sa depozit vo výške mesačného nájomného. V prípade záujmu píšte správu. Foto záujemcovi pošlem.

 • Spolocna izba na prenajom 150 €

  Hľadám za seba náhradu od 1.7.2015, spolubývajuci je pracujúci
  muž, väčšinu času nieje doma ako aj ostatny v byte. Jedna sa o byt na Pankuchovej 1. V blizkosti je Lidl, Terno, Tesco, Banky, zastavka bulikova a velmi blizko Ekonimoska Univerzita. V pripade zaujmu fotky poslem e-mailom.

 • Ubytujem zdarma zenu, alebo slobodnu mamicku s dietatom 1 €

  Ubytujem zdarma
  zenu, alebo slobodnu mamicku s dietatom
  za starostivost o domacnost- veľka samostatna nepriechodna izba,pekný luxusne zariadený byt v Petrzalke 5 min.od centra,
  100m od novej plavarne. Je zrekonštruovaný,plne zariadený-umývačka,mikrovlnka, chladnička s mraz.,dom.

 • Budatínska – samostatná izba 250 €

  Dám do prenájmu 1 osobe nepriechodnú uzamykateľnú izbu (cca 14 m2) v zrekonštruovanom 3-izbovom byte na poschodí. Izba je orientovaná na J stranu – slnečná s výhľadom na susediace futbalové ihrisko. Byt je komplet zariadený (práčka, umývačka riadu, plyn. sporák, el.

Doporučiť inzerát

Email Agent

TOPlist TOPlist TOPlist