Samostatná nepriechodná izba

Cena: 270 EUR
Meno: MartinaPP
Telefón: 0918 578 596

Ahojte, som mladá, pracujúca žena, hľadám si bývanie s dobrou dostupnosťou do centra. Mám záujem o samostatnú nepriechodnú izbu v zariadenom byte, kde by sme boli len dve/tri dievčatá, prípadne o lacnejšiu garsónku. Som milá, poriadkumilovná nefajčiarka, nevadia mi zvieratá. Cena dohodou, max. do 270 eur vrátane energií, internetu, garsónka do 320 e. K nasťahovaniu ihneď alebo od 1. novembra. Kontaktujte ma hocikedy.

 • hľadáme podnájom 350 €

  Sme mladí pracujúci pár a hľadáme dlhodobý prenájom/podnájom v devínskej, dubravke prípadne blízkom okolí, nemáme žiadnych domácich miláčikov, ani dieťa..

 • Samostatna izba v 3 izb byte 220 €

  Ponukam na prenajom samostatnu izbu v prijemnom prostredi mestecka Svaty Jur, 15 minut vlakom do Bratislavy na Hlavnu stanicu a 30-35 min busom na Nivy, moznost prestupu na MHD uz v Raci.
  Cena 220 EUR mecasne vratane energii a internetu.
  Izba: roztahovacia dvojita postel, skrina, ulozny priestor a balkon.
  Byt: 3.

 • Hľadáme spolubývajúceho do peknej samostatnej izby 250 €

  Prenajmeme samostatnú nepriechodnú izbu v 4-izbovom byte. Izba je priestranná, zariadená a útulná. Byt je pekný, moderný, po kompletnej rekonštrukcii so všetkými potrebnými spotrebičmi. Aktuálne v ňom bývame traja pracujúci a hľadáme 4. člena, ktorý je nekonfliktný a po sebe si upratuje.

 • Hľadám 400 €

  Sme mladí pracujúci pár a hľadáme si 1-izbový byt resp. garzónku do 400€ s energiami v Petržalke.

 • Samostatna izba – Petrzalka 232 €

  Ponúkame na prenájom nepriechodnú izbu v zrekonštruovano m 3i byte na Ševčenkovej ulici. Nástup možný od apríla. Mesačné nájomné je 232 € za izbu (vrátane internetu)+depo zit podľa dohody. Nájom sa platí mesiac dopredu. V byte bývajú 2 pracujúce dievčatá.

Doporučiť inzerát

Email Agent

TOPlist TOPlist TOPlist