Reality.sk – miesto, kde nájdete dom aj byt

Kúpa vlastného bývania je zásadné životné rozhodnutie a veľký krok vpred. Súčasne je to známka dospelosti a nezávislosti. Avšak každý má o bývaní iné predstavy. Niekto preferuje útulný dom na okraji mesta, niekto túži po luxusnom bytu v centre metropoly. S bohatou ponukou bytov a domov na predaj prichádza realitný portál Reality.sk. Prečo kupovať nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu?

Na začiatku kúpy nehnuteľnosti sa pred vás postaví otázka, či osloviť realitnú kanceláriu alebo spustiť akciu na vlastnú päsť. Realitná kancelária je stávka na istotu, pretože za vás vybaví všetky dôležité záležitosti. V opačnom prípade síce ušetríte peniaze, avšak musíte si vyhraniť veľa času. Realitná kancelária sa postará o spracovanie kúpnej zmluvy a znaleckého posudku, o vklad do katastra nehnuteľností a tiež o notárske overenie podpisov. Národná asociácia realitných kancelárií (NARKS) združuje veľa realitných kancelárií, ktoré ponúkajú kvalitné a profesionálne služby na tuzemskom realitnom trhu. Táto asociácia spustila v roku 2001 portál Reality.sk, kde inzerujú takmer všetky realitné agentúry, ktoré sú členmi NARKS.

Byty a domy na predaj nájdete na internete

Už nemusíte prezerať tlačené katalógy s ponukou nehnuteľností či chodiť priamo do konkrétnej realitnej kancelárie, aby ste sa pozreli na ponuku. Najjednoduchšie a najkomfortnejšie je nájsť si vhodnú nehnuteľnosť prostredníctvom internetu. Najvýznamnejším portálom tejto sféry je Reality.sk. Pýši sa kvalitným a bezkonkurenčným vyhľadávaním, pričom byty a domy na predaj nájdete v priebehu niekoľkých minút. Potom už stačí kontaktovať realitného makléra a dohodnúť si prehliadku. Vyhľadávať môžete nové bývanie buď v konkrétnej lokalite, napríklad reality v Martine alebo prenájom bytov v Košiciach.

Realitný portál združuje vedľa bohatej ponuky nehnuteľností tiež zaujímavé a užitočné informácie zo sveta nehnuteľností. Nahliadnuť môžete aj do diskusného fóra, kde sa ľudia delia o svoje skúsenosti.

Keď je vašim snom bývať v lukratívnej lokalite, môžete si vybrať vhodné byty na predaj mnohých dispozícií – od garsónky až po byt s ôsmimi izbami. Nechýba tiež mezonet a loft. Vyhľadávanie je možné obmedziť cenou, ktorú ste ochotní najviac za nehnuteľnosť zaplatiť. Ďalej môžete zadať minimálnu a maximálnu rozlohu, či sa má jednať o novostavbu a ďalšie.

Žiadané sú reality Košice

Portál Reality.sk zaznamenal, že sú hojne vyhľadávané nehnuteľnosti Košice. Jedná sa o druhé najväčšie mesto Slovenska a súčasne o prirodzenú metropolu východného Slovenska. Košice sú preslávené svojimi kultúrnymi inštitúciami, medzi ktoré patrí Štátne divadlo Košice, Štátna filharmónia Košice, Slovenské technické múzeum a množstvo ďalších.

Či už chcete bývať v Košiciach, Bratislave, Prešove, Nitre, Žiline či v inom významnom slovenskom meste, môžete vyhľadať vhodné bývanie práve na Reality.sk.

Doporučiť inzerát

Email Agent

TOPlist TOPlist TOPlist