Smart byty – chytré bývanie Nové Butovice

Celkom určite ste už počuli o novom trende bývania. Smart byty dnes predstavujú skvelú alternatívu, ako bývať naozaj pohodlne. V Českej republike je asi najznámejšia lokalita Smart bytov v Nových Butoviciach. V čom sú vlastne smart byty natoľko výhodné?


Už samotný názov bývania „Smart byty – chytré bývanie“ vypovedá o jeho celkových vlastnostiach. Menej zdatní angličtinu by si mohli smart byty preložiť ako úsporné bývanie, to však nie je celkom pravda. V oblasti ekológie sú smart byty asi tou najšetrnejší variantom, avšak samotné byty sa môžu pochváliť moderným luxusom. Ak by ste o kúpe nejakého smart bytu uvažovali, budete mať na výber širokú škálu bytov – od 50m2 až do 100m2.

Ekologická šetrnosť nie je jedinou prednosťou smart bytov. Konkrétne komplex v Nových Butoviciach sa nachádza len niekoľko málo metrov od vstupu do metra alebo 15 minút chôdze od centra Prahy. Ak máte radi prechádzky v prírodnej zeleni, máme pre vás dobrú správu. Hneď tri parky nájdete v blízkosti tohto komplexu.

Asi tou najväčšou výhodou smart bytov je ich bezkonkurenčná energetická šetrnosť. V porovnaní s ostatnými možnosťami bývania tu ušetríte naozaj veľmi veľa nákladov na energie. Najmä výdavky za vodu a elektrinu sa Vám môžu znížiť až na polovicu, to už je skutočne znateľný rozdiel!


Vďaka novým smart bytom sa bývanie v Prahe stáva oveľa pohodlnejším a lukratívnejším než kedykoľvek predtým. Kombinácia výbornej lokality s energetickou šetrnosťou už zaujala mnoho ľudí, ktorí sa rozhodli spojiť svoju budúcnosť s Novými Butovicemi. Komplex vyzerá už na prvý pohľad veľmi moderne a nadčasovo, to isté platí aj o všetkých interiéroch. Nám nezostáva nič iné, než Vám tento druh bývania vrelo odporučiť. Sme presvedčení, že podobných komplexov vznikne na území České republiky ešte veľa.

Doporučiť inzerát

Email Agent

TOPlist TOPlist TOPlist